Osobní trenér

Osobního trenéra využívají lidé, kteří mají nedostatek času dojíždět do fitcentra či nemají rádi hromadná cvičení a upřednostňují individuální přístup, maminky na mateřské dovolené, osoby s omezenou pohyblivostí či po úrazu, při bolestech zad, potřebují se dostat do formy, posílit a protáhnout ochablé a zkrácené svaly.

Pohybové oblasti – Powerjóga, Bodystylling, Aquaaerobic – rehabilitační, spalování tuků, posilovací s pomůckami, Zdravotní, Rehabilitační a Kompenzační cvičení.

Jóga doma i v práci.

Individuální či skupinové lekce. Zaměříme se na pozice rozvíjející sílu, protažení a rovnováhu. Zaměříme se na dechové techniky, naučíme se poznávat a vnímat své tělo. Zklidníme svou mysl a na závěr načerpáme novou energii při relaxaci a meditaci.

Cvičit budeme individuálně u vás v obýváku, na zahradě, v zahradním bazénu nebo v přírodě. Skupiny cvičí o polední pauze v zaměstnání – v kanceláři, v MŠ, ve společenském prostoru. Cvičení ve sportovních klubech – posilovací, protahovací, kompenzační, dechová a rehabilitační cvičení.